Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 6 kwiecień

Ogłoszenia Parafialne 6 kwiecień

1. Za tydzień Niedziela Palmowa. W tym dniu składka przeznaczona jest WSD w Tarnowie. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. a konkurs o godz. 1100. Droga krzyżowa o godz. 1500, a gorzkie żale o godz. 1600. Nie będzie rekolekcji, gdyż odbyliśmy przed peregrynacją. Będą tylko rekolekcje szkolne. Jednak w Wielką Środę udamy się na Pasierbiec. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych o godz. 800

2. W najbliższy piątek po Mszy Świętej o godz. 1830 odbędzie Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. W tym dniu Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 1630.

3. W najbliższą niedzielę przy naszym kościele odbędzie się kiermasz wielkanocny. Na porannych Mszach będzie można kupić palmy oraz dekoracje wielkanocne. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Caritas w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. o tym czy katolik może prosić Pana Boga o pieniądze.

5. Zbiórki: lektorów środę o 1700, ministranci w czwartek o 1700, DSM w środę o 1700. Spotkanie dzieci komunijnych wraz z rodzicami w Łososinie w piątek o 1600.

6. Za tydzień będziemy świętować XXIX Światowy Dzień Młodzieży. Z tej okazji młodzież z naszego dekanatu pojedzie do Tarnowa. Zapisy do środy u ks. Łukasza.

7. Na parking zostały złożone ofiary: Walowa Góra – Stanisław Ryś; Młynne – Cecylia i Daniel Łąccy, Małgorzata i Marek Golonka, Krystyna i Paweł Kolawa; ul. Młyńska – Barbara Król; Łososina Górna – rodz. Pytlów, Helena Dutka, Cecylia i Ryszard Ryś; ul. Oś. Zielone – Katarzyna i Łukasz Natanek; ul. Starodworska – rodz. Ociepków; ul. Rupniowskiego – Maria i Mieczysław Golonka oraz dar ołtarza młodzież przystępująca do s. bierzmowania.

8. Przekazaliśmy 30 intencji za śp. + Emilię Bubula. Odprawia ks. Grzegorz Dziedzic.

9. Urząd Gminy Limanowa informuje, że dnia 10 kwietnia tj. w czwartek, koło remizy OSP w Łososinie Górnej od godz. 1715 do 1800 będą odbierane „elektrośmieci”.

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego tygodnia.