Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 9 marzec

Ogłoszenia Parafialne 9 marzec

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Jutro rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP.

Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz misyjny „Ad Gentes”

2. Przypominamy, że w piątek o 15.30 Droga Krzyżowa dla dzieci na zakończenie będzie udzielana Komunia św. O godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych, a po niej Msza Święta. O 18.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży. W niedzielę: Droga Krzyżowa o 15.00; o 16.00 Gorzkie Żale i po nich Msza św bez kazania.

3. Spotkania i zbiórki: Zbiórka ministrantów w czwartek godz. 16.00, lektorzy w poniedziałek o 16.00, DSM w środę godz. 16.00. Caritas w środę godz. 18.00.

4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. wzruszające historie obrońców Majdanu.

5. Na parking zostały złożone ofiary: Koszary – Janusz i Anna Matras, Izabela i Jacek Kowalczykowie, Mirosław i Joanna Świech;Młynne – rodz. Gizów; Walowa Góra – Lucyna i Zbigniew Smoter, pewna osoba; ul. Zarebki – Józefa i Józef Golonka; ul. Reymonta – rodz. Jurowiczów, Stanisława i Władysław Orzeł; Łososina Górna – Dzielec – Helena i Zbigniew Ryś; ul. Kamienna – Halina i Krzysztof Sułkowscy; ul. Bednarzy – Małgorzata i Robert Widzisz; oś Zielone – pewna rodzina; Załupa – B. i E. Dudkowie, Anna i Stanisław Wiktorek, Teresa i Antoni Załubscy; ul. Starodworska – Anna i Stanisław Lis, Teresa i Stanisław Wątroba; ul. Modrzejewskiej – Bożena i Tadeusz Chlipała; ul. Łososińska – Grzegorz i Bogumiła Kuchta; oraz rodzina Gal

6. Zapraszamy rodziców i dzieci klas drugich na spotkanie. W Łososinie w piatek o godz. 1530, w Młynnem we wtorek o godz. 1630.

7. Przekazaliśmy intencje: 32 int. śp Marię Puch odp. Ks. Jerzy Smoleń – KUL i 50 int. śp. Stanisław Rysia odp ks. abp Henryk Nowacki – Szwecja

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego tygodnia.