Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 30 marzec

Ogłoszenia Parafialne 30 marzec

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza niedziela to niedziela radości – Laetare oraz zmiana godzin nabożeństw w tygodniu. Od jutra Msza wieczorem o godz. 1800. Dziś o godz. 1400 droga krzyżowa „Ślad losu” serdecznie zapraszamy

2.W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek oraz sobotę kwietnia. Do chorych udamy się w piątek od godz. 7.30. Zapraszamy dzieci i młodzież na spowiedź w środę i czwartek: Młynne godz. 17.00, a w Łososinie 17.30. W najbliższy I piątek droga krzyżowa tylko o godz. 17.30

3. W najbliższy czwartek odbędzie się bierzmowanie w Laskowej o godz. 15.30. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami na Triduum przygotowujące nas do tego wydarzenia od poniedziałku do środy o godz. 18.00. Spowiedź dla bierzmowanych pół godziny przed każda Mszą Świętą.

4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. o tym dlaczego Jan Paweł II to Papież Bożego Miłosierdzia.

5. Na parking zostały złożone ofiary: Koszary – Anna i Piotr Kęska, Kazimierz Iwan, Teresa i Józef Gaik; Młynne – Antoni i Katarzyna Tatkowscy; ul. Reymonta – Bogusława i Krzysztof Popiela; Łososina Górna – Stanisław Michura, Wiesława i Stanisław Twaróg; ul. Orzeszkowej – rodz. Kowalskich; Bałażówka – Irena i Daniel Szumańscy; ul. Ks. Musiała – Dorota i Paweł Zelek; ul. Drzewna – Barbara i Jacek Wiewiórscy.

7. SRK sprowadzi kolejną transze żywności wydawanie 1.04 tj. we wtorek od godz. 16.00 do 19.00 oraz 2.04 tj. środa od godz. 9.00 do 12.00.

8. Sołtys wsi Łososina Górna zaprasza mieszkańców wsi na zebranie, które odbędzie się w dniu 6.04. o godz. 10.30 w Remizie OSP w Łososinie Górnej.

9. W czwartek pożegnaliśmy parafiankę śp. Emilię Bubulę z Piekiełka

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego tygodnia.