Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 23 marzec

Ogłoszenia Parafialne 23 marzec

III Niedziela Wielkiego Postu

1. We wtorek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu zapraszamy wszystkich którzy pragną przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Prosimy o wypełnienie deklaracji oraz przybycie ze świecą. Na powyższe spotkanie zapraszamy Grupę modlitewna św. O. Pio. Rozpoczęcia Różańcem o godz. 16.30.

2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym i Niedzieli dodatek ksiązka „Pasja” według bł. Katarzyny Emmerich w cenie 6 złotych.

3. W przyszłą niedzielę nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 15.00, natomiast o godz. 14.00 będzie Droga Krzyżowa Ojców Redemptorystów „Ślad losu” w wykonaniu zespołu „Confesio” z Limanowej, w którym uczestniczą nasi parafianie. Powyższa Droga krzyżowa będzie transmitowana prze radio internetowe Profeto. pl.

4. Na parking zostały złożone ofiary: Koszary – Marta i Łukasz Maśnica, Tomasz i Elżbieta Malec, Anna i Jan Ryś, Anna i Piotr Kęska, jedna anonimowa; Młynne – Antonina i Stanisław Tokarczykowie, Zofia i Józef Wilczek; ul. Reymonta – Joanna Janczak; Łososina Górna – Janina i Stanisław Papież, Sabina i Kazimierz Krzak, Barbara i Jacek Piórkowski; ul. Łososińska – Jan Dudek; Piekiełko – Krystyna i Jan; ul. Drzewna – Małgorzata i Bogdan Sułkowscy; ul. Kamienna – Krystyna i Roman Pyrc; ul. Rolnicza – rodz. Sajdaków.

5. Serdecznie dziękujemy firmie Midrew za dokończenie okien przy Ołtarzu polowym. Bóg zapłać.

6. Spotkania i zbiórki: zbiórka ministrantów w poniedziałek o 16.00, zbiórka lektorów w czwartek o 16.00, DSM w środę o godz. 1600, grupa misyjna w czwartek o 16.00.

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego tygodnia.