Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 9 luty

Ogłoszenia Parafialne 9 luty

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • Poniedziałek – św. Scholastykę
  • Wtorek – Matki Bożej z Lourdes, Światowy dzień Chorego. Zapraszamy na godz. 10.00 na Eucharystię wszystkich chorych, cierpiących, w czasie tej Mszy będzie udzielany sakrament namaszczenia.
  • Piątek – święto Patronów Europy św. Cyryla i Metodego

Za tydzień składka na Seminarium duchowne w Tarnowie.

2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W „Gościu niedzielnym” o bazylice św. Michała Archanioła, jedynej świątyni na ziemi niepoświęconej ręką ludzką.

3. SRK zaprasza na spotkanie we wtorek tj. 11.02 na godz. 17.00.

4. Na parking zostały złożone ofiary: Koszary – rodz. Górczyków, rodz. Kosiarskich, Anna i Henryk Golonka; ul. Reymonta – Halina i Władysław Bukowiec ; ul. Drzewna – rodz. Bubulów; ul. Starodworska – Stanisława i Jan Ptaszek; Załpa – Maria i Antoni Opioła; Łososina Górna – Maria i Stanisław Golonka; ul. Wyspiańskiego – Dorota i Stanisław Golonka; ul. Młyńska – Rozalia Dusza; Bałażówka – Ewa i Marek Ptaszek; Piekiełko – Zofia Bubula, Halina i Edward Kalisz; Młynne – Krystyna i Eugeniusz Jędrzejek, Grażyna i Roman Pytel, Jan i Maria Golonka ; ul. Rolnicza – Zofia Zoń, rodz. Grysów; ul. Modrzejewskiej – Barbara i Teodor Pająk; ul. Prusa – rodz. Kondys; ul. Ks. Musiała – Anna i Bogdan Franczak; ul. Drożdża – Bożena i Henryk Matyszczak; Makowica – Irena i Władysław Bołoz; ul. Dzielec – Józef i Anna Ryś; Pewna osoba z Rysiówki.

5. Już za niespełna 2 tygodnie nasza parafia przeżywać będzie peregrynację Obrazu Jezusa Miłosiernego. Przygotowaniem będą rekolekcje o których powiemy sobie za tydzień. Jest już program peregrynacji na plakatach. Można już zakupić pamiątkowe Obrazy Jezu Ufam tobie w cenie 10 zł. dla każdej rodziny oraz dekoracje do naszych domów.

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego tygodnia.