Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 24 luty

Ogłoszenia Parafialne 24 luty

VII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca marca.

2. Za tydzień rozpoczynamy nabożeństwo 40 – sto godzinne. Program podamy w przyszłą niedzielę.

3. W najbliższy wtorek przybędzie do naszej parafii Obraz Pana Jezusa Miłosiernego oraz relikwie Apostołów Miłosierdzia św. Faustyny i bł. Jana Pawła II. Do tego wydarzenia przygotowujemy się poprzez rekolekcje św. prowadzone przez ks. Prałata Józefa Wałaszka, proboszcza z Podegrodzia. Jutro spowiedź w naszej parafii; program w gablocie i na stronie internatowej. Od dziś jest wystawiona na ołtarzu bocznym „Księga łask, próśb i postanowień”, do której możemy wpisywać swoje intencje i prośby skierowane do Jezusa Miłosiernego, a także osobiste postanowienia.

Modlitewne czuwanie przed przybyciem Obrazu rozpocznie się we wtorek o godz. 16.30. O godz. 17.00 nastąpi powitanie Obrazu i relikwii a następnie Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Stanisława Salaterskiego, która będzie transmitowana przez radio RDN Nowy Sącz. O godz. 20.00 modlitewne czuwanie grupy św. Ojca Pio; o 21.00 i czuwanie SRK i AK. Droga Krzyżowa o godz. 22.00, o godz. 23.00 młodzież poprowadzi czuwanie. O godz. 24.00 sprawowana będzie Eucharystia przez Księży Rodaków pod przewodnictwem ks. Bpa Grzegorza Rysia z Krakowa, którego Tata pochodzi z naszej parafii. Następnie czuwanie poszczególnych rejonów – program na ulotkach, które można zabrać wychodząc z kościoła. W środę Msze Święte o godz. 6.30, 9.00 – dla uczniów ZSS nr 4 w Limanowej, SP w Młynnem, oraz II LO, a 11.00 Msza Święta dla chorych. O 14.30 – Msza Święta na zakończenie peregrynacji pod przewodnictwem ks. Infułata Zdzisława Sadki i Akt zawierzenia parafii Bożemu Miłosierdziu.

16.00 – Nabożeństwo w Kaplicy w Młynnem.

Całość peregrynacji będzie filmował i robił zdjęcia pan Franciszek Natanek, u którego będzie możliwość zamówić płytkę.

4. Na parking zostały złożone ofiary:

Koszary – Urszula i Franciszek Gaik, Barbara Wilczek, Helena Jurek, jedna anonimowa;ul. Drzewna – rodzina Kubatów, Magdalena i Wiesław Woźniczka, Młynne – Teresa Pytel, rodzina Michurów;
ul. Rolnicza – Zofia Zoń; ul. Modrzejewskiej – Danuta i Marcin Wójtowicz,
ul. Drożdża – Elżbieta i Tadeusz Leśniak, ; Makowica – Stefania Joniec; ul. Dzielec – Jan i Danuta Wilczek, rodzina Cichoniów, Osiedle Zielone – Stanisława i Zbigniew Srokowie, Maria i Antoni Kęska, Walowa Góra – Barbara i Antoni Ryś, ul. Zarębki – Irena i Krzysztof Majerscy, ul. Prusa – Bożena i Stanisław Król

5. Przekazaliśmy intencje: 47 in. za śp. + Józefa Amanowicza – ks. Prałat Jan Bukowiec, 27 in. za śp. + Józefa Amarowicza – ks. Tomasz Bajda – Łódź, 25 in. za śp. + Marię Golonka – ks. Wojciech Lech – KUL

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego tygodnia.