Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 12 styczeń

Ogłoszenia Parafialne 12 styczeń

1. Dziś wspominamy chrzest Jezusa oraz objawienie się Boga w Trójcy Przenajświętszej. Wspominamy też nasz chrzest i zastanawiamy się nad konsekwencjami tego wydarzenia w naszym życiu. Dziś kończy się liturgiczny czas Bożego Narodzenia, a rozpoczyna się tzw. czas zwykły. W liturgii czas zwykły zaznacza się kolorem zielonym.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: Piątek – św. Antoniego Opata

3. ZSZ nr 4 w Limanowej informuje o wywiadówce w dniu 15 styczni tj. środa, godz. 15.30. Szczegóły w gablocie.

4. Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan.

5. Za tydzień po sumie w kościele DSM wraz z Siostrą Joanną przedstawią jasełka Bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. wspomnienie o Wojciechu Kilarze.

7. Spotkanie SRK odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 14 I. O godz. 17 Msza święta a po niej wspólny opłatek. Zapraszamy również rodziny naszej parafii, które pragną należeć do wspólnoty jakże ważnej w dzisiejszych czasach.

8. Na parking: 2013: Antoni i Anna Kasińscy ul. Rupniowskiego; 2014: Kowalscy Paulina i Mariusz, Król Elżbieta i Wojciech ul. Zarębki; Rudek Joanna i Grzegorz ul. Musiała; Leśniak Zofia i Józef, Elżbieta i Józef Ryś ul. Rupniowskiego; Krzysztof i Barbara Franczak, Władysław Franczak – os. Zielone; Anna i Tomasz Sarapata ul. Drożdża; Zofia i Jan Chrobak, Mieczysław i Anatolia Bugajscy, jedna anonimowa, – Walowa Góra; Genowefa Guzik ul. Drzewna; Zofia i Józef Golonka, Koszary; Guzik Jan i Dorota, Ciepacz Maria, Grabiasz Danuta i Tadeusz, rodz. Wojdylaków – Młynne; rodz. Juszczakowie – Makowica.

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego tygodnia.