Archiwum Parafialne

Ogłoszenia parafialne 22 wrzesień

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • Piątek – wsp. św. Wincentego a Paulo

Jutro przypada wspomnienie św. O. Pio. Serdecznie zapraszamy Grupę modlitewną oraz wszystkich czcicieli Tego patrona na godz. 17.30 – Różaniec a następnie Msze świętą, która poprowadzi O. Gwardian Janusz Pałka z Sędziszowa Małopolskiego

2. Spotkania i zbiórki: Aspiranci – w środę o godz. 1730 ; Ministranci – w czwartek o godz.1700

  • Lektorzy – w piątek o godz. 1700 ;DSM – w środę o godz. 1730,
  • Grupa misyjna – czwartek 1630
  • Grupa Apostolska – w piątek po wieczornej Mszy Świętej

3. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas III gimnazjum odbędzie się w czwartek o godz. 1800. Obecność obowiązkowa wraz z rodzicami.

4.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” m.in. o nawróconych dzięki ostrym słowom, które nie dawały spokoju.

5. Przypominamy o pielgrzymce dla nauczycieli i wychowawców do Sanktuarium Matki Bożej w Porąbce Uszewskiej. W sobotę tj. 5 października.

6. Przekazano intencje pogrzebowe: Msza gregoriańska za śp. + Czesława Wilczyńskiego – odprawia ks. Mateusz Gondek misjonarz RCA, 29 intencji za śp. Rozalię Kubatek – odprawia ks. Jacek Miszczak dyrektor RDN Małopolska, 2 Msze gregoriańskie za śp. Józefa Jędrzejka – odprawiają ks. Grzegorz Koza w Hiszpanii i ks. Grzegorz Dziedzic w Ekwadorze.

7. Na cele parafialne złożono ofiarę: Józef Puch – Młynne

8. W sobotę, 28 września 2013r., o godz. 15.00 odbędzie się po raz szósty międzynarodowa akcja „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Na terenie naszej parafii obok ronda na Wesołej odprawiona będzie modlitwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

9. We wtorek 24 września o godz. 1530 w ZSS nr 4 w Limanowej odbędzie się spotkanie ogólne dla rodziców uczniów.

10. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Józef Jędrzejek z Załpy