Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 21 lipiec

XVI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • Poniedziałek – wsp. św. Marii Magdaleny
  • Wtorek – święto św. Brygidy, zakonnicy
  • Środa – wsp. Św. Kingi
  • Czwartek – święto św. Jakuba Apostoła
  • Piątek – wsp. Św. Joachima i Anny, rodziców NMP

2. Dziś kazania głosi nasz rodak misjonarz ks. Marek Dziedzic, któremu dziękujemy za skierowane do nas Słowo Boże. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na misje w RCA. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. możemy przeczytać o odwiedzinach w krakowskim Centrum bł. Jana Pawła II

4. We wtorek zapraszamy grupę modlitewną św. ojca Pio. O godz. 1730 różaniec, o godz. 1800 msza święta, którą poprowadzi ks. Paweł Pająk.

5. W czwartek wspominamy św. Krzysztofa patrona kierowców. W związku z tym wspomnieniem w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów.

6. Dziś w Tęgoborzy organizowany jest festyn parafialny na parkingu za kościołem. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla każdego uczestnika i zapraszają wszystkich do udziału.

7. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Koszt uczestnictwa jest taki sam jak w ubiegłym roku. Termin spotkania przed pielgrzymkowego zostanie podany w późniejszym czasie.

8. Na kaplice w Młynnem zostały złożone ofiary od następujących osób: Agata i Józef Domiter; Barbara i Józef Bądek; Elżbieta i Ryszard Golonka; Krystyna Rybak; anonimowa – Młynne. Bóg Zapłać.

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać
i życzymy dobrego dnia.