Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne – 2 czerwiec

IX Niedziela Zwykła

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Przypominamy, że Msze św. w oktawie o godz. 1800. Zakończenie Oktawy w czwartek połączone z błogosławieniem dzieci
i poświęcenie wianków. A w Młynnem o 1630

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • Środa – wsp. Św. Bonifacego
  • Piątek – Uroczystość NSPJ
  • Sobota – wsp. Niepokalanego Serca NMP

3. Dziękujemy za dzisiejszą składkę na cele parafialne natomiast za tydzień zbiórka do puszek na rzecz UPJPII.

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i piątek czerwca. Spowiedź dla dzieci w środę: Młynne – godz. 1700, a w Łososinie – godz. 1730. Zapraszamy dzieci komunijne

W I piątek ks. Proboszcz i ks. Łukasz udadzą się do chorych o godz. 730, a ks. Szczepan o godz. 1100. Prosimy o poinformować chorych.

5. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych

6. Spotkanie aspirantów w środę po wieczornej Mszy świętej

7. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało: grupie modlitewnej św. Ojca Pio, Akcji Katolickiej, Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich i Młodzieży.

8. Na kostkę zostały złożone ofiary: Józef Wróbel – Koszary, Stanisława Matras – ul. Łososińska, jedna anonimowa. Na wymianę dachu: Marian Giza – Młynne.

9. SRK sprowadzi kolejną partię żywności. Wydawanie odbędzie się 04.06 (wtorek) w godz. 15 – 18, 05.06. (środa) w godz. 9 – 12. dokumenty uprawniające do wydania żywności powinny być skserowane.

10. Przekazano intencje Mszy św.: 24 intencje za śp. + Teresę Rozum – odprawia ks. Piotr Maśnica oraz 35 intencji za śp. + Krystynę Franczak – odprawia ks. Piotr Kisiel w Anglii.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. + Teresę Rozum z Gizówki oraz śp. Rozalię Biedroń z Koszar.

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego dnia.