Archiwum Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 6 styczeń

Ogłoszenia Parafialne 6 styczeń

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

1.Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu święcimy też złoto kadzidło i mirrę.

2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego i liturgiczne zakończenie okresu Bożego Narodzenia. O godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Nabożeństwa stałe, a więc Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Łososińskiej oraz nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątki nie będą ogłaszane jako że są zawsze.

4. Przypominamy, że SRK organizuje 26 stycznia br. Konkurs śpiewania kolęd i pastorałek. Regulamin jest do odebrania na stolikach

5. Na potrzeby parafialne złożyli ofiary: na kostkę: Jan i Teresa Ptaszek –Bałażówka, Stanisław i Janina Rys, ul. Młyńska, jedna anonimowa, a na dach Piotr Dziedzic, Barbara i Stanisław Pławecki, Cecylia i Daniel Łąccy, Młynne.

6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim którzy zaangażowali się w dzieło tzw. Kolędników misyjnych. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i składane ofiary. Zebraliśmy 3.148 w Łososinie, a Młynnem 2.708. Natomiast na jasełkach 503 zł.

7. W dniach 12 – 14 kwietnia jest planowana parafialna pielgrzymka autokarowa Częstochowa, Gidle, Licheń, Niepokalanów i Warszawa. Szczegółowy program pielgrzymki jest wywieszony w gablocie. Koszt od osoby 200 zł, a zgłoszenia u ks. proboszcza lub w zakrystii do 31.03.2013 roku.

8. ZSZ nr 4 w Limanowej informuje o wywiadówce w dniu 10 stycznia 2013r, szczegóły w gablocie.

9. 12 I br. o godz. 17.00 w Bazylice Limanowskiej odbędzie się jubileuszowy koncert kolęd i Msza Święta Chóry mieszanego Canticum Iubilaeum.

10. Dziś o godz. 13.30 odbędzie się pogrzeb + Haliny Wójtowicz z Młynnego.

Wszystkim parafianom za złożone ofiary i zamawiane Msze Święte składamy Bóg zapłać i życzymy dobrego tygodnia.