Archiwum Parafialne

Wybory do Rad Duszpasterskich Łososina Górna, Młynne

Wybory do Rad Duszpasterskich Łososina Górna, Młynne

Szęść Boże, z pomocą Bożą wybraliśmy Rady Duszpasterskie w Łososinie Górnej oraz w Młynnem, całe sprawozdanie z przeprowadzonych wyborów dostępne jest poniżej.

  • Kandydaci z Łososina Górnej

1. Golonka Stanisław – Dzielec

2. Ryś Władysław – Łososina Górna

3. Stępka Józef – Zarębki

4. Kociołek Krzysztof – Zarębki

5. Wojcieszak Stanisław – Piekiełko

6. Kasiński Józef – Piekiełko

7. Wróbel Ryszard – Domy pod Kościołem

8. Gołuszka Marcin – Domy pod Kościołem

9. Wróbel Stanisław – Sarnówka, Ubocz

10. Raczek Ignacy – Sarnówka, Ubocz

11. Wajda Edward – Koszary

12. Ługowski Henryk – Koszary

13. Wójcik Kazimierz – Koszary – Paproć

14. Ryś Krzysztof – Walowa Góra

15. Krajewski Bronisław – Walowa Góra

16. Golonka Stanisław – Osiedle

17. Sędzik Wiesław – Osiedle

  • Kandydaci z Młynnego

1. Barbara Deska

2. Helena Suchodolska

3. Paweł Wilczek

4. Fabian Dudek

5. Kazimierz Matras

6.Urszula Wnęk

7. Bogusław Kasiński

8. Danuta Pałka

9. Zofia Sajdak

10. Tadeusz Grabiasz

11. Leszek Twaróg

12. Mirosław Zamora

13. Rafał Jasica

14. Aleksander Wojdylak

  • Wyniki głosowania w Łososinie Górnej (Wszystkich głosów 840, w tym 2 nieważne):

1. Gołuszka Marcin – Domy pod Kościołem – 115

2. Wróbel Ryszard – Domy pod Kościołem – 101

3. Sędzik Wiesław – Osiedle – 79

4. Ługowski Henryk – Koszary – 76

5. Ryś Krzysztof – Walowa Góra – 61

6. Kociołek Krzysztof – Zarębki – 49

7. Kasiński Józef – Piekiełko – 45

7. Wajda Edward – Koszary – 45

8. Ryś Władysław – Łososina Górna – 42

9. Wojcieszak Stanisław – Piekiełko – 36

10. Krajewski Bronisław – Walowa Góra – 35

11. Golonka Stanisław – Dzielec – 32

11. Golonka Stanisław – Osiedle – 32

12. Wróbel Stanisław – Sarnówka, Ubocz – 28

13. Raczek Ignacy – Sarnówka, Ubocz – 22

14.Wójcik Kazimierz – Koszary – Paproć – 21

15. Stępka Józef – Zarębki – 19

  • Wyniki głosowania w Młynnem(Wszystkich głosów 170, w tym 3 nieważne):

– Królikówka

1. Barbara Deska – 17

2. Helena Suchodolska -10

3. Paweł Wilczek – 22

– Makowica

1. Fabian Dudek – 7

2. Kazimierz Matras – 9

3. Urszula Wnęk – 16

– Jurkówka i za rzeką

1. Bogusław Kasiński – 2

2. Danuta Pałka – 16

3. Zofia Sajdak – 16

– Przy szosie i Słomiane

1. Tadeusz Grabiasz – 22

2. Leszek Twaróg – 4

3. Mirosław Zamora – 15

– Załpa i Zagroda

1. Rafał Jasica – 4

2. Aleksander Wojdylak – 7

  • Rada Duszpasterska przy Parafii Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej 01.12.2012. – 30.11.2017

Z wyboru:

1. Gołuszka Marcin – Domy pod Kościołem – 115

2. Wróbel Ryszard – Domy pod Kościołem – 101

3. Sędzik Wiesław – Osiedle – 79

4. Ługowski Henryk – Koszary – 76

5. Ryś Krzysztof – Walowa Góra – 61

6. Kociołek Krzysztof – Zarębki – 49

Z urzedu:

1. Guzik Janusz – Akcja Katolicka

2. Matras Stanisław – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

3. Jonak Czesława – Caritas

4. Łącka Maria – Grupa św. O. Pio

5. Matras Janusz – Katecheta i Szafarz

Z nominacji:

1. Maśnica Krystyna – Koszary

2. Golonka Halina – Koszary

3. Raczek Ignacy – Sarnówka

4. Musiał Jacenty – Łososina Górna

5. Golonka Stanisław – Osiedle

6. Dunikowski Paweł – Koszary

Rada Ekonomiczna:

1. Sroka Stanisława – Osiedle

2. Wajda Edward – Koszary

3. Krajewski Bronisław – Walowa Góra

  • Rada Duszpasterska przy Parafii Wszystkich Świętych w Młynnem 01.12.2012. – 30.11.2017

Z wyboru:

1. Urszula Wnęk

2. Paweł Wilczek

3. Danuta Pałka

4. Tadeusz Grabiasz

5. Aleksander Wojtylak

Z urzędu:

1. Barbara Dudziak – Caritas

2. Kazimiera Kasińska – SRK

Z nominacji:

1. Zofia Sajdak

2. Barbara Deska

3. Fabian Dudek

4. Józef Golonka – Młynne 300

Rada Ekonomiczna:

1. Władysław Michura

2. Leszek Twaróg

3. Helena Suchodolska